MENU SK

+49 151 20826657

info@personalia24.de

Elektromontér / elektrikár do západného Nemecka

Hľadáme hrdinu remesla elektromontér / elektrikár. Náš klient už viac ako 90 rokov ponúka svojim zákazníkom vysoko kvalitné systémové riešenia eletrotechnických montáží pre dodávateľov energie a veľké priemyselné podniky. Pôsobí na 6 miestach v západnom Nemecku a náplňou práce je aj poskytovanie 24-hodinovej pohotovostnej služby.

NÁZOV PROFESIE

Elektrofachkräfte nach Westdeutschland

NÁPLŇ PRÁCE

  • vykonávanie elektoinštalačných prác
  • výstavba káblového vedenia,
  • projektovanie
  • montáž elektrických zariadení
  • práca vo vonkajších priestoroch
  • výškové práce
  • pohotovostná služba

POŽIADAVKY A KVALIFIKÁCIA

  • vyučenie v odbore
  • prax ako elektrikár, elektromonér
  • práce vo vonkajších priestoroch
  • dobré znalosti nemeckého jazyka (B1)
  • odolnosť voči záťaži
  • spoľahlivosť
  • vnímavosť
  • pripravenosť k výkonu
  • flexibilnosť
  • schopnosť práce v kolektíve
  • vodičský preukaz B

ostatné informácie

  • stabilné pracovné miesto vo významnej nemeckej spoločnosti
  • práca na plný uväzok
  • nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • zdravotné a sociálne poistenie v Nemecku
  • motivujúce finančné ohodnotenie, výška platu závisí od vašej kvalifikácie od 13€ do 18 € hodina/brutto
  • diéty
  • možnosť ďaľšieho vzdelávania sa a doplnenia chýbajucich odborných znalostí
  • nástup ihneď

Spolková republika: Severné Porýnie-Vestfálsko, Porýnie-Falcko

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný uväzok

Doba pracovného pomeru: neurčitá

ID: A-2016-10-0009